....

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

things will never be the same again

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Isabella Edwards

Join : 28/07/2013

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 7:58 pm

Bruneta zambi incet.
-Sincer inca nu am vorbit despre viitor , dar va pot garanta un lucru. Fiul dvs este cel langa care vreau sa imi petrec toata viata de acum inainte. spuse zambind usor.
Mama lui o privi zambindu-i bland.
-Ne bucuram ca ai gasit in sfarsit o femeie care sa te iubeasca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:03 pm

Se aseza pe canapea langa Rebekah, luandu-i incet mana in a sa.
-Da, nu-i asa ca-s norocos? intreba razand incet.
Tatal lui ofta.
-Ar trebui sa plecam...spuse tatal lui zambind incet. Ne-a parut bine sa te cunoastem, Rebekah. Si chiar ma bucur ca sunteti impreuna. zise acesta, iar David zambi, privind-o pe bruneta.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:04 pm

-Si eu ma bucur ca v-am cunoscut , si va mai asteptam. zambi dulce strangandu-i mana lui David. Iubitule , trebe sa pleci la lucru stii nu ? intreba privindu-l blanda.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:06 pm

-Sau poate va vom face noi o vizita in Rio. spuse zambind incet iar apoi se uita la ceas. Am intarziat, dar nu conteaza. zise, sarutand-o incet si dulce, dupa care merse sa se imbrace.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:07 pm

-Ar trebui sa veniti. Unde lucrezi Rebekah?
-La spital , dau doctorarul in cateva luni. spuse zambind usor.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:09 pm

-Ooook, eu am plecat. spuse, luandu-si telefonul si cheile de la masina. Vreti sa va duc eu unde trebuie voi sa mergeti? isi intreba parintii.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:10 pm

-Da, sigur. spuse mama acestuia.
O imbratisa pe Bekah , care zambi usor si dupa ce acestia plecasera bruneta isi facuse ceva de mancare.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:12 pm

-Ne auzim. ii spuse brunetei si o saruta dulce. Te iubeeesc. zise zambind incet iar apoi pleca, ducandu-si parintii, dupa care merse la biroul lui.
Avea deja un caz important la care lucra dar stia ca avea sa iasa bine.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:13 pm

-Si eu te iubesc. ii spuse zambind usor.
Mancase si apoi paiger-ul ei sunase. Marai incet chemandu-si un taxi si plecase la spital.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:19 pm

Se facuse deja seara si David merse acasa. Observa ca bruneta era plecata, banuind ca era la spital asa ca incepuse sa pregateasca cina, facand totul sa para cat mai romantic, dupa care merse si facu un dus rapid.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:20 pm

Ofta usor , terminand repede pe acolo, iar apoi o luase pe jos spre casa. Spre norocul ei fusese destul de usor in acea zi. Ajunse in fata vilei si pasi usor , zambind mirosul imbietor al mancarii atragand-o.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:24 pm

Iesi din dus, fiind inca ud dar avea un prosop in jurul taliei si incepu apoi sa se imbrace. Cobori in living, vazand-o pe bruneta dupa care ii zambi.
-Heeei, cum a fost? Ar fi trebuit sa ma suni sa te iau. ii spuse oftand.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:25 pm

-Mult de munca. surase. Stai calm , am venit pe jos. Nu am avut timp sa te sun.spuse zambind si isi duse bratele pe dupa gatul sau. Cum a mers procesul? intreba.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:27 pm

-Merge destul de bine...mai e ceva de lucru dar se va rezolva. spuse oftand incet, mangandu-i chipul si o saruta dulce. Haide, am pregatit cina. spuse luand-o de mana.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:29 pm

-Nu trebuia . spuse zambind usor si il saruta.
Ramase in acea rochita rosie zambind incet.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:32 pm

-Shhh. sopti razand. Ce vrei sa bem? Sampanie, vin, suc...? o intreba.
Erau perne pe jos, totul arata destul de bine.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:33 pm

-Hmm, vin . spuse.
Ramase uimita, vazaand cat de romantic arata totul.
-E..superb. spuse.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:35 pm

Aduse vinul si apoi se aseza langa ea, turnand in cele doua pahare.
-Serios? intreba amuzat. Exagereeezi...spuse razand.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:37 pm

-Nu exagerez. ii spuse si zambi luand paharul de vin.
Isi puse degetele pe obrazul lui , zambind incet.
-Te iubesc. ii sopti.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:41 pm

-Si eu te iubesc. sopti privind-o in ochi si o saruta incetisor. Stii...de cateva zile tot vreau sa te intreb ceva. spuse muscandu-si buzele.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:42 pm

Lasa paharul de vin jos , privindu-l zambind usor.
-Despre ce este vorba? intreba.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:46 pm

Isi scoase cutiuta din buzunar, in care era un inel de logodna din aur alb si isi musca buzele intr-una, deschizand usor cutiuta.
-Vrei sa fii...sotia mea? o intreba sperand, evident, la un raspuns pozitiv.
Era suta la suta sigur ca asta voia si spera sa vrea si Rebekah acelasi lucru.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:47 pm

Ramase uimita. Deschise gura sa zica ceva, apoi o inchise la loc. Cateva lacrimi ii aparusera pe chip , bruneta zambind si ii sari in brate la propriu.
-Da, vreau. raspunse intr-un final.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:53 pm

Pe chip ii aparu un zambet si o imbratisa, oftand incet.
-In sfarsit...stii cat mi-a luat sa-ti zic? spuse razand incet si o saruta pe crestet.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   Vin Aug 02, 2013 8:53 pm

Chicoti incet.
-Trebuia sa imi zici. Doamnee, nu te-as putea refuza niciodata. ii spuse zambind usor.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: things will never be the same again   

Sus In jos

things will never be the same again
Sus 
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wild forests :: Oras :: Club-
Mergi direct la: