....

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Wake me up

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Isabella Edwards

Join : 28/07/2013

MesajSubiect: Wake me up   Lun Aug 26, 2013 8:05 pm

-De ce? Am multa treaba cu prezentarea de maine seara. comenta blondina la tatal ei oftand.
-Te rog Bella, iti cer o seara. In 20 de minute sa apari . spuse tatal ei brusc si sec.
Inchise telefonul, nervoasa, lasand desenele deoparte si rochii pe jumatate facute. Privi garderoba imensa, in cautare de ceva anume. Ofta. Era atat de ocupata cu prezentarile incat nu mai avea timp de nimic, plus arhitectura. Prea multa munca chiar si pentru ea. Cauta o rochie anume , care sa fie perfecta pentru acea seara , stiind ca intarziase deja la cum se comportase tatal ei.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Lun Aug 26, 2013 8:10 pm

-Tata, chiar nu pot, intelege. Am o sedinta programata in zece minute si daca lipsesc mi s-au dus dracu' toate sansele. bombani Mario inclestandu-si maxilarul si uitandu-se la ceas.
-O singura seara. Atat. Poti amana sedinta aia. Haide, vreau sa te vad in 20 de minute la restaurant. spuse barbatul si inchise.
Mario habar n-avea despre ce era vorba, dar el chiar avea treaba. Cu toate astea, amanase sedinta si merse acasa, luandu-si pe el o camasa alba si niste blugi, dupa care merse spre restaurant. Avea 25 de ani, era un om de afaceri la inceput de drum dar unul cunoscut, si n-avea timp pentru relatii. Sau cel putin nu se chinuise sa faca rost de o relatie.
Pasi in restaurant si isi privi parintii, observand ca mai erau cu doua persoane. Ii saluta, ramanand in picioare langa ei, privindu-i intrebator.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Lun Aug 26, 2013 8:13 pm

Se imbraca intr-o rochie superba rosie sangerie. Isi luase sandalele cu toc cui si parul lung ii incadra perfect chipul angelic. Luase un taxi, ajungand in 20 de minute la restaurant. Pasi cu o eleganta iesista din comun, indreptandu-se spre masa parintilor ei.
-In sfarsit ai venit, Bella. spuse tatal el.
Blondina doar schita un zambet , asteptand niste explicatii totusi. Il privi pe barbatul de langa ea. Auzise de el , de asemenea tanara avea 23 de ani, fiind destul de cunoscuta ca designer vestimentar , aparand prin tot felul de reviste.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 6:41 pm

Se incrunta si lua loc la masa, comandandu-si un pahar de whisky, chiar daca era cu masina. Un pahar nu conta prea tare pentru el si nici nu rau sanse sa fie oprit de catre politie. Si oricum, nu ii pasa. O privi pe blondina, parca-parca o stia de undeva ceea ce il facu sa o analizeze un pic. Se prezenta politicos, dupa care ofta, privindu-si parintii.
-Deci ce s-a intamplat? ii intreba.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 6:44 pm

Se prezenta la randul ei si schita un mic zambet.
-Ai nostri vor sa fim impreuna , pentru ca nici unul nu avem o relatie. spuse.
Se aseza calma la masa si isi comanda un pahar de vin.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 6:51 pm

Isi primi paharul de whisky, luand o gura din acea bautura intepatoare. Telefonul ii tot suna, Mario raspundea, si tot se enerva ca nu putea merge la sedinta.
O privi pe blondina cand o auzi si aproape ca se ineca cu whisky-ul.
-Ce?! Tata, serios? Nu crezi ca suntem mari si ca ne putem descurca? o intreba, fiind usor iritat c se bagau ai lor in vietile lor.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 6:56 pm

-Mario ai 25 de ani si esti tot singur. Acordai macar o seara Isabellei. spuse tatal ei .
Blondina chicoti si se apleca spre Mario privindu-l in ochi.
-Ce zici sa le spunem ca mergem in alta parte ? nu de alta dar tu sigur trebuie sa fii altundeva si eu am de lucrat toata noaptea. sopti pe tonul ei senzual.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:01 pm

O privi pe tanara si zambi incet. Lua paharul de whisky, dand bautura pe gat, dupa care isi privi parintii.
-Mama, tata, noi mergem sa ne plimbam un pic. spuse zambind fals si se ridica, luandu-si pe el paltonul bej.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:05 pm

Se ridica la randul ei si parasisera localul.
-Cand vor inceta sa faca asta ? intreba mai mult pentru ea.
Isi musca usor buzele privind cerul.
-Va ploua .
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:12 pm

-Ai mei, cel putin, nu vor inceta niciodata. Sau vor termina cu toate astea prin a ma considera chiar ei homosexual pentru ca "am 25 de ani si sunt tot singur". spuse maraind incet.
Privi cerul, simtind cateva picaturi de ploaie si isi dadu jos paltonul, dandu-i-l blondinei sa il tina pe ea ca sa nu-i fie frig sau sa raceasca.
-Hai sa ne adapostim la un hotel.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:16 pm

Luase pe ea paltonul dar cand ajunsera la hotel erau deja uzi. Ofta usor pasind apoi in camera imensa.
-Sau ai putea sa le zici alor tai ca ai petrecut o noapte superba cu mine si sigur te vor lasa in pace. spuse dand paltonul jos.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:20 pm

-Noapte superba, zici...doar de curiozitate, cat de superba mi-ai putea face noaptea? o intreba afisand un zambet in coltul gurii.
Pasi in camera lasandu-si paltonul pe unde ii venise lui, si deschise usa minifrigiderului, zambind cand vazu ca aveau tot felul de prostioare de rontait pe-acolo.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:24 pm

Surase. Isi desfacu usor rochia lasand-o sa ii cada de pe trup.
-Pentru inceput cu un dus cald , daca te tine. spuse pe un ton provocator luand-o spre baie. Apoi putina sampanie , in timp ce port un halat negru pana la coapse , cateva discutii si se poate termina cu sex. spuse din baie dand drumul la apa.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:27 pm

-Vrei sa ma provoci deci. Roaga-te sa nu iasa cu sex inainte de discutii. spuse zambindu-i fermecator si ii facu usor cu ochiul.
Incepu sa se dezbrace, lasandu-si pe jos hainele si o urma pe blondina, fiind inca in boxeri dar scapa de ei in baie.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:30 pm

Era in dus , cu spatele la usile de la cabina si zambi usor simtind apa calda cum ii mangaia trupul.
-Nu se va ajunge cu sex inainte de discutii. surase.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:54 pm

MARIANO: Intra in cabina de dus, mangaindu-i spatele usor, coborand cu degetele pana spre baza fundului ei.
-Imi place de tine ca ai principii. spuse zambind si rase incet.

ISABELLA: Simti fiori calzi in tot corpul. Nu se intoarse spre el.
-Hmm ma bucur. surase lingandu-si buzele.
Tresari la atingerile lui.

MARIANO: Ii lua dusul, se spala pe corp, dupa care iesi din cabina, luandu-si prosopul de corp. Inca nu se sterse, si ramase cu prosopul in mana, fiind complet dezbracat. Se privea in oglinda, muscandu-si putin buzele.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 7:57 pm

Iesi din dus la randul ei si zambi incet. Se sterse si isi luase pe ea halatul negru. Unghile ei trecusera usor pe spatele lui.
-E totul in regula?
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 8:01 pm

Un zambet subtil isi facu aparitia pe chipul brunetului atunci cand simti unghiile blondinei si isi intoarse usor privirea spre ea.
-Da, de ce n-ar fi? o intreba usor curios si se spala apoi pe fata cu apa.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 8:03 pm

-Hmm poate pentru faptul ca esti cu o straina intr-o camera de hotel care se da la tine atat direct? intreba amuzata.
Unghile ei continau sa ii mangaie spatele.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 8:07 pm

Isi ridica usor capul si se intoarse cu fata la blondina, privindu-i halatul. Trase putintel de el, dezvelindu-i o mica parte din sani si rase incet.
-Nu ma deranjeaza nimic. sopti facandu-i cu ochiul si zambindu-i fermecator.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 8:09 pm

Chicoti incet si ii mangaie obrazul.
-Atunci e bine. surase.
Iesi din baie luand de la bar sticla de vin.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 8:12 pm

O urma, punandu-si boxerii doar si ii privi fesele, dupa care se tranti pe pat.
-Deeci...haide sa vorbim despre noi. spuse oftand si ii lua sticla de vin, inlocuind-o cu una de sampanie, pe care o desfacu fara probleme.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 8:14 pm

-Ook. cinci lucruri ce iti plac , cinci ce nu. spuse trantindu-se langa el in pat.
Sus In jos
David Crossword

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 8:18 pm

Turna sampania in doua pahare frumoase de cristal, dandu-i un pahar Isabellei.
-Imi place sa lucrez, imi place cafeaua, imi place ploaia, imi plac chestiile mici si simple si...imi plac fetele blonde cu ochi albastri. spuse, zambind dulce.
Ramase apoi pe ganduri, gandindu-se la cinci lucruri care nu-i plac.
-Hm. Sa mananc carne, nu-mi plac copiii mici si galagiosi, nu suport caldura, nu suport sa stau degeaba...si nu-mi plac fetele geloase. spuse incruntandu-se un pic.
Sus In jos
Isabella Edwards

MesajSubiect: Re: Wake me up   Mier Aug 28, 2013 8:20 pm

Statu putin pe ganduri si zambi usor.
-Hmm sunt blonda si am ochii albastri. Ma simt speciala. surase luand unul dintre pahare .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Wake me up   

Sus In jos

Wake me up
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wild forests :: Oras :: Cafenea-
Mergi direct la: